سورپرایز خواستگاری

۱۹ ایده جالب برای خواستگاری و سورپرایز کردن عشقتان + ویدیو

تشریفات فرداد بلاگ نظر خود را با ما در میان بگذارید

خواستگاری قطعا یکی از بزرگ‌ ترین لحظات زندگی هر فرد است. پیشنهاد ازدواج معمولا فقط یک ‌بار در طول زندگی شما اتفاق می‌افتد. در عین حال که این یک پیشنهاد ویژه است، قطعا می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که این پیشنهاد، چشمگیر و فراموش ‌نشدنی هم باشد.
در این مقاله، چند ایده جذاب برای سورپرایز خواستگاری را گردآوری کرده‌ ایم. بعد از اینکه جرات مطرح کردن درخواست خود را پیدا کردید، به راه و روشی رمانتیک برای بهتر انجام دادن درخواست نیاز دارید.
پس یکی از ایده های زیر را انتخاب کرده و آن را به بهترین نحو به انجام برسانید. مطمئن باشید عشقتان را هیجان زده خواهید کرد.

قبل از خواندن ادامه مقاله می توانید ویدیو مرتبطی که مجموعه تشریفاتی فرداد برای شما آماده کرده را مشاهده نمایید.

۱) سورپرایز خواستگاری با نوستالژی

شخص مورد علاقه تان را به همان محلی ببرید که اولین قرار ملاقات را در آن جا گذاشتید. کمی در مورد گذشته و اولین قرار ملاقاتتان صحبت کنید. سپس چیزی مشابه جمله زیر را به او بگویید:
“عزیزم تا الان یک سفر شگفت‌انگیز با هم داشتیم. فکر می‌ کنم حالا آماده ایم گام بعدی را در این سفر برداریم. امیدوارم که این افتخار را به من بدهی و پیشنهاد ازدواجم را قبول کنی.”

۲) سورپرایز حلقه ازدواج در تعطیلات

تعطیلات بهترین زمان برای پیشنهاد دادن و خواستگاری کردن است. حلقه انگشتر را از درخت آویزان کرده و به بهانه ای عشق خود را به سمت درخت ببرید. سپس درست در لحظه ای که متوجه حلقه شد پیشنهاد خود را مطرح کنید.

ایده های جالب خواستگاری

 

۳) سورپرایز درخواست ازدواج با جعبه کادو

یک ایده دیگر سورپرایز خواستگاری این است که جعبه انگشتر را در چند جعبه کادویی بزرگ‌ تربسته ‌بندی کنید. در این صورت عشق شما هرگز به ذهنش نمی رسد که داخل چنین جعبه بزرگی یک حلقه کوچک قرار گرفته است. هر جعبه کادو که باز ‌شود، احتمالا او را متعجب کرده و می ‌خنداند. درست زمانی که  آخرین جعبه باز شد، زانو بزنید و از وی خواستگاری کنید.

۴) خواستگاری با سورپرایز بصورت پیام لابلای روزنامه

پیشنهاد ازدواج را در جایی بنویسید که معشوقه شما به هیچ وجه انتظارش را نداشته باشد. از قبل در صفحات داخلی یک روزنامه جمله ای را که دوست دارید بنویسید. سپس شروع به خواندن روزنامه کنید. بگویید اوه چه خبرهای جالبی سپس با گفتن این حرف او به سمت شما می آید و نگاهی به خبرهای روزنامه می اندازد. عشقتان با دیدن نوشته شما حتما شگفت زده شده خواهد شد.

۵) سورپرایز درخواست ازدواج با استفاده از گل ها

شخص مورد علاقه خود را به کافه ای دعوت کنید. قبل از رسیدن او با کمک کارکنان کافه مسیر ورودی را گل آرایی کرده و چند قدم جلوتر با استفاده از گلبرگ هایی پیشنهاد خود را بنویسید. مطمئن باشید معشوقه شما این لحظه را هیچ وقت از یاد نخواهد برد.

۶) سورپرایز خواستگاری با یادداشت‌های رمانتیک

در محلی که فکر می کنید مناسب است یادداشت‌های خوب و عاشقانه ای بنویسید. سعی کنید یادداشت ها در مورد ویژگی های خوب عشقتان باشد. خطاب به وی بنویسید به دلیل همین ویژگی هاست که به تو علاقه مند شدم. سپس در آخرین یادداشت بنویسید:

” بخاطر همه این دلایل، می‌خواهم بقیه عمرم را با تو بگذرانم. با من ازدواج می‌کنی عزیزم؟ “

۷) قرار دادن حلقه در جعبه شکلات

برای معشوقه خود یک جعبه شکلات بخرید و بجای یکی از شکلات هایش حلقه قرار دهید. زمانی که او جعبه شکلات را باز کرد، جلویش زانو بزنید و پیشنهاد ازدواج را مطرح کنید.

سورپرایز پیشنهاد ازدواج با شکلات

 

۸) خواستگاری حین خواندن آواز

عشقتان را به یک رستوران یا کافه دعوت کرده وبگویید می خواهید برایش آواز بخوانید. چند بیت را خوانده سپس جمله آیا با من ازدواج میکنی را در انتها همراه با آواز بخوانید و ببینید چه عکس العملی نشان خواهد داد.

۹) سورپرایز پیشنهاد ازدواج در فرودگاه

اگر کار شما طوری است که همیشه در حال سفر هستید، از دلبندتان بخواهید در فرودگاه منتظر شما باشد، زمانی که می خواهید به سمت وی بروید رو تابلوی کوچکی جمله با من ازدواج میکنی را نوشته و در لحظه نزدیک شدنش آن تابلو را نشان دهید. این کار برایش بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

۱۰) سورپرایز ازدواج در یک رستوران

رستوران‌ها معمولا مکان‌هایی بسیار محبوب برای پیشنهاد ازدواج هستند. از قبل با رستوران مورد نظر تماس گرفته و کارهایی که قصد دارید انجام شود را حتما به خدمه رستوران یاد آوری کنید. مثلا هماهنگ کنید که پیشنهاد روی یک بشقاب نوشته شده باشد و همزمان با اینکه عشقتان نوشته روی بشقاب را دید، حلقه را به او تقدیم کنید.

ایده خواستگاری در رستوران

 

۱۱) خواستگاری در کنار دریا

قبل از رفتن به ساحل پیشنهاد خود را روی شن های ساحل بنویسید. حالا به معشوقه خود بگویید که بریم کنار دریا قدم بزنیم  و عکس بگیریم، سپس وی را به محل مورد نظر برده و بگویید اینجا چطوره عکس بگیریم؟ معشوقه شما با دیدن پیشنهاد ازدواجتان بسیار ذوق خواهد کرد.

۱۲) نوشتن پیشنهاد ازدواج روی برف

اگر می خواهید در فصل زمستان از معشوقه خود خواستگاری کنید، نوشتن پیشنهاد ازدواج روی برف یکی از راه های آسان و جذاب است. می توانید با چند وسیله تزئینی اطراف نوشته را دیزاین کرده و او را به آن جا ببرید.

۱۳) خواستگاری به کمک حیوانات خانگی

کسی می ‌تواند در برابر چنین موجودات فریبنده ای مقاومت کند؟ با کمک حیوانات خانگی که از قبل آموزش دیده اند می ‌توانید این پیشنهاد مهم را مطرح کنید. فقط انتظارش را داشته باشید که با دیدن پیشنهاد ازدواج به دست گربه و یا سگ خانگی، فریاد بلندی سر دهد.

خواستگاری به کمک حیوانات خانگی

 

۱۴) سورپرایز ازدواج با پیشنهاد عکس گرفتن

تایمر عکس را روی یک ثانیه تنظیم کرده، سپس بعد از گرفتن چند عکس، همانطور که دوربین رو به روی شماست و در حال گرفتن عکس است، حلقه خواستگاری را بیرون بیاورید و او را غافلگیر کنید. هیچ راهی وجود ندارد که او بتواند چهره شگفت ‌زده خود را پنهان کند و شما هم می‌توانید آن لحظات را برای همیشه در قالب عکس نگه دارید.

۱۵) سورپرایز ازدواج شام خانوادگی

یک پیشنهاد ازدواج صمیمانه در کنار نزدیک ‌ترین افراد خانواده، همیشه یک ایده خوب به شمار می رود. معشوقه شما این سادگی و صمیمیت را هرگز از یاد نخواهد برد. سعی کنید با مطرح کردن موضوعی توجه همه را سر میز شام به خود جلب کنید، سپس درخواست ازدواج خود را مطرح کنید.

خواستگاری سر میز شام

۱۶) پیشنهاد ازدواج در آثار ادبی

اگر شما یک زوج‌ هنری هستید، این یک ایده خیلی خوب برای شماست. برای عشقتان داستان کوتاهی در مورد یک زوج عاشق بخوانید که در بخش آخر آن، عاشق به معشوق پیشنهاد ازدواج می دهد. یا می توانید حلقه را در صفحه آخر کتاب بچسبانید. زمانی که معشوقه شما به صفحه آخر برسد قطعا بسیار خوشحال شده و عمیقا سورپرایز می شود.

پیشنهاد ازدواج در آثار ادبی

 

۱۷) خواستگاری در هنگام کوه نوردی و صخره نوردی

اگر هر دوی شما ورزش‌های سنگین را دوست دارید، این ایده احتمالا مناسب شماست. می‌توانید پیشنهاد خود را روی صخره ای بنویسید و پس از پایین آمدن از صخره ها دیوار را به بهانه ای به وی نشان دهید. همچنین می توانید بعد از رسیدن به مقصد در کوه، پیشنهاد خود رابه او بدهید و یا پیشنهاد ازدواج را که از قبل بر روی تخته سنگی نوشته اید به وی نشان دهید.

۱۸) سورپرایز درخواست ازدواج با کمک پازل سفارشی

درخواست  خود را بر روی یک پازل سفارشی چند هزار تکه مطرح کنید. فکرش را بکنید که معشوقه شما چه قدر مشتاق است که این پازل را تمام کند!

۱۹) خواستگاری به کمک جدول کلمات متقاطع

یک جدول درست کرده و سوالات مختلفی را در آن بنویسید. برخی از خانه ها را پر رنگ کنید و برخی را عادی بنویسید. به معشوقه خود بگویید به کمکت نیاز دارم. بیا آخر جدول را با همدیگر حل کنیم. در همین لحظه جواب از قبل طراحی شده را کامل کنید تا عشقتان سورپرایز شود.

 

منابع: thespruce و bridestory

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *