گل آرایی

گل آرایی زیبا و خلاقانه برای مراسم عروسی

تشریفات فرداد بلاگ نظر خود را با ما در میان بگذارید

می توان با انجام یک گل آرایی مناسب و حتی ساده با داشتن ایده های روز و جدید و آشنایی با انواع گل ها مراسم عروسی را بسیار خاطره انگیز کرد.

گل آرایی در باغ

اگر مراسم شما در باغ باشد با گل آرایی یک باغچه و یا یک آب نما می توانید فضایی ایجاد کنید که ضمن چشم نواز بودن، برای عکاسی هم مناسب باشد. همچنین می توان با ایجاد یک مسیر مسقف پر از گل، فضای متفاوت و دلربایی به وجود آورد.

گل آرایی در تالار

اگر مراسمتان در سالن باشد، فضا سازی را می توان به شکل دیگری انجام داد. مثلا با گل آرایی یکی از دیوارها می توان جایگاه شکیل و زیبایی برای عروس و دامادها فراهم کرد و یا محلی را شکل داد که برای رقص قابل استفاده باشد.

ایده های خلاقانه برای گل آرایی

به طور کلی برای گل آرایی، با توجه به شرایط می توان ایده های جدید و خلاقانه ای را به طرق مختلف بکار برد.

  • دسته گل عروس

دسته گل عروس یکی از دغدغه های مراسم ازدواج است. عروس بهتر است دسته گل را به گونه ای انتخاب کند که با دیزاین(تم) مراسم، هارمونی و هماهنگی داشته باشد. همچنین عروس می تواند با انتخابی متفاوت و خاص، دسته گل بسیار چشمگیر و جذابی داشته باشد.

  • میز شام

برای بالا بردن کیفیت تشریفات مراسم و احترام هرچه بیشتر به میهمانان، می توان میز شام را با گل های زیادی تزئین کرد. انجام این کار فضای مراسم را متفاوت و سرو شام را دلچسب تر می کند.

  • ماشین عروس

اگر شما نمی توانید گل های کافی برای تزئین و گل آرایی ماشین عروس داشته باشید، اضافه کردن تاج گل به بدنه و یا اضافه کردن گل های ریز و کوچک به دستگیره های در و کنار آینه ها پیشنهاد می شود.

انتخاب رنگ هایی که با تم عروسی هارمونی دارند، به ماشین عروس روح می دهد. همچنین اضافه کردن یک حلقه ی گل بزرگ به کاپوت یا بدنه ی ماشین و حرکت روبان ها در میان باد، باعث ایجاد ظرافت و زیبایی بیشتری می شود.

سورپرایز شوید!

اگر برنامه ریزی های مراسم ازدواجتان را شروع کرده اید و یا در حال کند و کاو بر روی جزئیات و کارهای نهایی عروسی هستید، بهتر است راهنمایی های تشریفات مجالس فرداد را برای دکوراسیون و گل آرایی مراسم عروسی خود در نظر بگیرید. در صورت استفاده از این فرصت پیش آمده، بی شک سورپرایز خواهید شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *