برگزاری انواع همایش، مراسم افتتاحیه و سمینار

از آنجایی که برگزاری همایش، سمینار و افتتاحیه از حساسیت بالایی برخوردار میباشد، مجموعه تشریفات فرداد با نظم و دقت بالا می کوشد تا مراسم شما به بهترین نحو ممکن انجام شود. در ادامه در مورد مراحل و نحوه اجرای مراسمات توضیحاتی را خدمتتان ارائه می دهیم.

تشریفات مراسم افتتاحیه

با ما تماس بگیرید

برای انجام تشریفات مراسم افتتاحیه، خدمات برگزاری همایش و ... کافیه با ما تماس بگیرید تا بصورت رایگان مشاوره ای در خصوص مراحل و نحوه انجام مراسم بهتون داده بشه. این مشاوره در خصوص هر چه بهتر انجام شدن مراسم و با توجه به درخواست و سفارش شما صورت میگیرد.

برگزاری همایش و سمینار

 

پیش فاکتور و پیش پرداخت

پس از بررسی های به عمل آمده، توافقات اولیه و تایید شدن این مجموعه از نظر شما، پیش فاکتور جهت رویت شما صادر میگردد. پس از رویت و تایید پیش فاکتور مبلغی از طرف سفارش دهنده پرداخت می شود. این مبلغ جهت پیش پرداخت بابت خرید و تهیه اجناس مورد نیاز مراسم می باشد.

برگزاری سمینار

 

برنامه ریزی هدفمند

همانطور که گفته شد پس از واریز پیش پرداخت مجموعه ما شروع به برنامه ریزی طبق خواسته شما در خصوص نحوه اجرای مراسم بهمراه زمانبندی دقیق و منظم میکند تا در روز سررسید هیچگونه کم و کسری پیش نیاد. همچنین قبل از شروع مراسم تمامی هماهنگی های لازم با اکیپهای اجرایی در زمان تعیین شده میشود.

خدمات برگزاری همایش

سررسید همایش یا مراسم افتتاحیه

مجموعه تشریفات مجالس فرداد تمامی موارد درخواستی شما رو با نظارت مرتب توسط پرسنل مجرب انجام می دهد بطوری که تا چند ساعت قبل از مراسم، همه چیز آماده شروع پذیرایی از میهمانان و یا مدعوین شما خواهد شد. می توانید بدون نگرانی تنها نظاره گر روند دقیق اجرا و برگزاری مراسمتون باشید، چون ما از قبل به طور منظم برنامه ریزی کرده و سپس اون برنامه رو به دقت اجرایی می کنیم. هدف مجموعه ما در وهله اول جلب رضایت شماست.

با آرزوی رونق و موفقیت روز افزون