انجام مراسم سورپرایز یک امر حساسه که نیازمند یک زمانبندی دقیق و منظمه. گروه تشریفاتی فرداد با ایده های متنوع آماده برگزاری مراسم های سوپرایز خواستگاری، سورپرایز تولد یا سورپرایز سالگرد ازدواج و آشناییه. اگر در ذهنتون قصد ترتیب دادن یک سورپرایز عاشقانه رو دارین، ما میتونیم با استفاده از پلن ریزی های دقیق و ایده هایی نو، با افتخار شما رو در این امر همراهی کنیم.

برای اجرای مراسم سورپرایز عزیزتون نیاز به یک فکر و یا ایده ی خلاقانه و نو دارین. تیم تشریفات مجالس فرداد متشکل از افراد مجرب و با انگیزه ایه که ایده های جدید و به روز دارن. ما با مشاوره رایگان بهتون کمک میکنیم مراسمتون عالی، بدون نقص و درست همونطور که شما مایلیین در خاطره ها ثبت بشه.


مراسم سورپرایز

مراسم سورپرایز

اگه قصد غافلگیر کردن عزیزتون رو دارین ما میتونیم چنین مراسمی رو با تمام هماهنگیاش براتون انجام بدیم.
اگه در نظر دارین همسر یا عشقتونو رو سورپرایز کنین فقط کافیه با ما تماس بگیرین. رویه کار به این صورته که طی قرار ملاقاتی که با هم ست میکنیم، همه نکاتی رو که برای غافلگیری در نظر دارین با ما در میان میذارین. مجموعه ما هم بهترین مشاوره رو در خصوص هر چه باشکوه تر و هیجانی تر شدن مراسمتون به شما میده. این مشاوره بیشتر در زمینه نوع اجرای سورپرایز، استفاده از رنگبندی های روز و مورد پسند شما و انتخاب نوع و تم کیک بسته به سلقیه شخص مورد نظرتونه.سورپرایز همسر

محل یا لوکیشن سوپرایز عاشقانه

محل اجرای مراسم سورپرایز میتونه در محل کار، منزل یا حتی در محلی که فکر میکنین شخص مورد نظرتون اونجا خیلی خوشحالتر و هیجانی تره باشه. مثلا محل اولین دیدارتون که حتی میتونه یه مکان عمومی باشه، کافه یا رستوران، جاهایی هستن که میشه یک سورپرایز عاشقانه رو ترتیب داد. حتی از گل آرایی و شمع آرایی هم میشه برای زیباتر شدن محیط استفاده کرد.


سورپرایز عاشقانه

نحوه برگزاری مراسم سورپرایز

با توجه به مشاوره و برنامه ریزی های دقیق، مجموعه تشریفات فرداد مراسمتون رو به بهترین و زیباترین نحو ممکن اجرا میکنه. پس دیگه لازم نیست هیچگونه نگرانی و استرسی داشته باشین چون تیم ما همه موارد رو از قبل هماهنگ کرده.


برای اطمینان و مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرین.