در این صفحه سعی داریم خدماتی رو که در طول برگزاری مراسم عروسیتون ارائه میدیم بازتر کنیم و در موردش توضیحاتی بدیم


خدمات مراسم عروسی

انتخاب منو 

در وهله اول با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید تلاش می کنیم بهترین ها رو برای شما از منوی این مجموعه انتخاب کنیم. منوهای مجموعه تشریفات فرداد بسیار گسترده و متنوع هستند. برای آشنایی بیشتر و مشاهده منو میتوانید به قسمت منوی تشریفات بروید. در ضمن تمامی موارد ذکر شده در منو با توجه به سلیقه شما قابل تغییر است.

مشاهده منوهای پیشنهادیتشریفات مراسم عروسی

لوکیشن و باغ مراسم

باغ تالارهایی که مجموعه تشریفات فرداد برای مراسم های عروسی در نظر گرفته متناسب با تمامی سلیقه هاست. برای بازدید باغ‌ها یک تاریخ معین رو تعیین می‌کنیم تا از نزدیک تمام امکانات و موقعیت جغرافیاییشو ببینیم. باغ‌ها بسته به تشکیلات و لوکس بودنشون ورودی‌های متفاوتی دارن که قیمت اجارش از ۴ میلیون تومان شروع میشه تا ۱۵ و ۲۰ میلیون تومان. این مجموعه با توجه به خواسته و سلایق متفاوت، باغ‌های متعددی نیز در نظر گرفته.


عقد قرارداد برای خدمات مجالس عروسی

عقد قرارداد

بعد از رویت منوی مجموعه و توافقات روی موارد انتخابی شما قراردادی تنظیم میشه. داخل این قرارداد تمامی موارد ذکر شده. مثل تعداد میهمانان، تاریخ مراسم عروسی، منوی انتخابی شما(منوی سیلور، گلد و دایموند) و تعیین مبلغ پیش پرداخت که به همراه تمامی جزئیات، ریز به ریز به درخواست شما ذکر می‌شود و در دونسخه به امضای طرفین خواهد رسید. در ضمن به هیچ عنوان نوسانات قیمت بازار روی قرارداد تاثیری نمی گذارد و فقط اگر تعداد میهمان‌ها بیشتر یا اضافه تر شود مبلغ قرار داد هم متناسبا تغییر میکنه.

سررسید روز مراسم ازدواج

سررسید روز مراسم 

بعد از انتخاب باغ مورد نظر عروس خانم و آقا داماد، دیگه میتونید با خیال راحت همه موارد رو به ما بسپارید و در روز مراسمتون مانند یک میهمان به مراسم تشریف بیاورید تا به صورت اشرافی ازتون پذیرایی و تو خاطراتون ثبت بشه. امیدواریم مجموعه تشریفات فرداد با کیفیت بالای خدماتش بتونه عضوی از خاطرات خوبتون باقی بمونه.