تزیین ماشین عروس

۱۷ ایده برای تزیین ماشین عروس در سال ۲۰۲۰

حسین فراهانی بلاگ نظر خود را با ما در میان بگذارید

تزیین ماشین عروس میتواند به زیبایی مراسم ازدواج و جذاب تر شدن آن کمک کند. خود شما هم میتوانید با وسایل دم دستی ماشین عروس خود را تزئین کنید.

وسایل مورد نیاز برای تزئین ماشین عروس، گل ها، روبان ها، کاغذهای رنگی و بادکنک ها هستند که در این فرآیند خلاقانه  لوازم خوبی محسوب می شوند. برای اینکار وسایل تزئینی را مطابق با تم عروسی خود ترکیب کنید. سلیقه شما به همراه طرح و رنگ مورد علاقه شما تضمین دهنده زیبایی مراسم ازدواج شماست. از تخیل خود برای سورپرایز کردن و زیباسازی استفاده کنید.

ایده های جالب برای تزیین ماشین عروس

المان‌های زیادی برای در نظر گرفتن تزئینات ماشین عروس وجود دارد. با این حال، پیدا کردن ایده‌های جدید و منحصر به فرد برای خودروهای عروسی کمی دشواری است. دکوراسیون اتومبیل عروسی به اندازه تزئین بقیه فضاهای مراسم عروسی متنوع و انعطاف‌پذیر نیست.

برای مثال تزیین ماشین عروس نباید نمای راننده را مسدود کند. مهم است که شیشه جلو و نمای عقبی را تزئین نکنید تا جلوی دید راننده را نگیرید.

در این مطلب ما بهترین ایده‌های مراسم عروسی را برای شما تهیه کرده‌ایم.

 

چند ایده کاربردی برای تزیین ماشین عروس

ابتدای مراسم عروسی که عروس و داماد با هم وارد تالار عروسی میشوند و انتهای مراسم عروسی که عروس و داماد در آن به خانه جدیدشان می‌روند، بخش های الزامی هر مراسم ازدواج هستند. این روزها عروس و داماد برای این بخش یک اتومبیل لوکس اجاره می‌کنند و یا از اتومبیل خودشان استفاده می‌کنند. تزئین ماشین عروس بسته به سبکی است که به آن علاقه دارید، تزئین ماشین عروس با رنگ و تم های گوناگون می‌تواند به کامل شدن ماشین عروس کمک بسیاری کند.

 

۱) تزئین با تم رنگ صورتی بهمراه گل سوسن و روبان صورتی

تزئین با تم رنگ صورتی بهمراه گل سوسن و روبان صورتی

اگر عروس عاشق رنگ صورتی باشد، بنابراین ماشین عروسی با نیلوفرهای صورتی، روبان صورتی بزرگ و شکل حلقه ازدواج در بالای آن، برای روز بزرگ ازدواج بسیار عالی خواهد شد.

 

۲) تزیین ماشین عروس با کمک تور و گل

اگر مراسم عروسی شما مراسم ساده است و تعداد محدودی مهمان دعوت کرده اید و میخواهید در عین حال تزیین ماشین عروس چیزی ساده و شیک باشد، یک تور بزرگ و ترکیب آن با گل، میتواند یک انتخاب ظریف باشد که برای تزیین اتومبیل تان در نظر بگیرید.

 

۳) تزیین با کمک عروسک روی قسمت بالای یا جلوی خودرو

تزیین با کمک عروسک روی قسمت بالای یا جلوی خودرو

اگر شما علاقه بسیار زیادی به تزئینات ماشین عروس دارید و میخواهید از خلاقیت های ریز و بامزه استفاده کنید، می‌توانید با اضافه کردن رنگ‌های جذاب بر روی کاپوت اتومبیل، عروسک های عروس و داماد، مجسمه های پرنده مخصوص تزئین یا کلاه همراه با دیگر تزئینات گل، تزئین اتومبیل را به شکلی خاص در بیاورید.

 

۴) تزئین ماشین عروسی با یک دسته‌گل بر روی کاپوت

تزئین ماشین عروسی با یک دسته‌گل بر روی کاپوت

درست است که می‌گویند هیچ چیز سادگی را شکست نمی‌دهد! اما اگر به دنبال یک ایده زیباترهستید، آن یک دسته‌گل، نوار و روبان، چیزی است که شما به طور حتم می‌توانید برای تزئین ماشین در نظر بگیرید.

 

۵) تزیین خودروی عروس با بادکنک

با کمک آویزان کردن بادکنک به اتومبیل میتوانید به زیبایی بیشتر ماشین عروس کمک کنید. توجه داشته باشید که تزئین اتومبیل با بادکنک، رویایی و مانند فیلم های کلاسیک هالیوودی به نظر میرسد. اگر میخواهید در کنار بادکنک از گل هم استفاده کنید پیشنهاد میشود از این کار صرف نظر کنید و در صورت تمایل از روبان استفاده کنید. میتوانید از بادکنک هایی با رنگ های متفاوت که با یکدیگر همخوانی دارند نیز استفاده کنید.

 

۶) تزئین ماشین عروس با گل‌های صورتی و سفید

اگر می‌خواهید مراسم عروسی خود را ساده و با وقار برگزار کنید، یک دسته‌گل کوچک با تور و روبان به همراه گلهایی با تم رنگ سفید و صورتی تنها چیزی است که مهمان ها را میتواند شگفت زده کند.

 

۷) استفاده از اتومبیل های کلاسیک

استفاده از اتومبیل های کلاسیک

یک ماشین قدیمی با رنگی خاص اجاره کنید، کمی مژه بر روی چراغ‌های جلوی اتومبیل اضافه کرده، شکل یک لب را بین چشم ها روی کاپوت طراحی کنید، و حتی میتوانید یک تاج روی کاپوت ماشین بگذارید تا تزئین اتومبیل شما به یک شاهزاده خانم زیبا تبدیل شود.

 

۸) تزئینات ماشین عروس با گل

اگر وقت تزئین ندارید، یک آرایش گل خودرو مثل این برای شما عالی است. فقط به طراح ماشین عروس بگویید که می‌خواهید اتومبیل عروسی تان پر از انواع گل‌ها باشد و همه جای ماشین به جر شیشه جلو پر از گل های چیده شده کنار هم باشد.

 

۹) آرایش ماشین عروسی با عشق فراوان

هجی کردن کلمه “عشق” برای تزئین ماشین عروسی بر روی کاپوت یک ایده عالی است. شما حتی می‌توانید حروف اول هر دوی خود را با گل‌ به تزئین اتومبیل اضافه کنید.

 

۱۰) تزئین ماشین عروسی در قسمت پشت خودرو

تزیین ماشین عروسی در قسمت پشت خودرو

این تزئین اتومبیل ساده با آرایش گل در پایین تنه خودرو شیک و پر زرق و برق است. این تزئینات برای ماشین‌های قدیمی یا اتومبیل هایی که پشتی گرد دارند عالی هستند.

 

۱۱) تزئین ماشین عروس با قوطی های طراحی شده

تزئین ماشین عروس با قوطی های طراحی شده

قوطی ها را با کمک رنگ کردن و یا نقاشی کردن آماده کرده و با طناب به پشت ماشین وصل کنید. این یک ایده غربی است که میتواند خیلی جذاب به نظر برسد. زمانی که ماشین حرکت میکند قوطی ها هم به دنبال ماشین کشیده میشوند. اگر قرار است از خیابان های پرترافیک تردد کنید سعی کنید طناب ها را کوتاه تر ببندید.

 

۱۲) تزئین با ریسه های گل

تزئین ماشین عروس با ریسه های گل

ریسه ای از گل یا برگ به هم چسبیده طراحی کرده و آن ها را پشت ماشین آویزان کنید. این گل ها میتوانند گل‌های عروسی مصنوعی، گل‌های واقعی ویا گل کاغذی باشد. این ایده میتواند زیبایی خاصی به ماشین بدهد که حتی میتوانید با سیم های نازک، گل ها را روی آن طراحی کرده و به کاپوت ماشین بچسبانید.

 

۱۳)‌ نوشتن متن های جذاب روی ماشین عروس

نوشتن متن های جذاب روی ماشین عروس

با ماژیک متن های جالب و یا حتی اسم تان را روی شیشه عقب ماشین بنویسید.

 

۱۴) تزئین ماشین با کمک تکه پارچه

با کمک تکه پارچه های رنگی و یا سفید حروف اسم خود و یا کلمه “دوستت دارم” را روی آنها نوشته و تکه ها را به طنابی با کمک چسب متصل کرده و آن را به جلوی ماشین و یا پشت آن وصل کنید.

 

۱۵) تزئین ماشین با کمک نوارهای کاغذی

نوارهای کاغذی در همه جا میتوانند ایده های جذابی برای تزئین و طراحی باشند. شما میتوانید این نوارها را به تعداد زیادی دست کرده و هر کدام را با فاصله ای از هم به طناب چسبانده و طناب را پشت ماشین وصل کنید. اما فراموش نکنید که طول نوارها باید زیاد باشد که مقداری از آنها را روی زمین قرار بگیرند.

 

۱۶) تزئین تنها با استفاده از یک روبان ساده

تزئین تنها با استفاده از یک روبان ساده

اگر ایده های خلاقانه ای ندارید و یا وقت آنرا ندارید که روی ماشین عروس خود کار کنید، یک روبان به حالت  ساده یک انتخاب بسیار عالی است. شما می‌توانید به راحتی این روبان ها را تهیه کرده و شروع به چسباندن آن کنید. روبان را روی کاپوت ماشین به شکل هفت و یا هر شکلی که بزرگ و ساده است طراحی کرده و بچسبانید.

 

۱۷) اعلام وضعیت روی ماشین عروس

اگر به دنبال یک ظاهر کلاسیک هستید، علامت “ما عروسی کردیم” را با برچسب  و یا حکاکی شده با چوب روی شیشه پشت و یا پنجره های  ماشین بچسبانید. شما می‌توانید تاریخ عروسی، نام و یا پیامی از خود را نیز به کار ببرید.

 

در آخر نیز یک ماشین عروسی مجلل یک نوع هدیه به خود شماست. پس از آن لذت ببرید و آن را به دل‌خواه خود دیزاین کنید. راه‌های بسیار زیادی برای تزیین آن وجود دارد. سعی کنید این کار را به شکل خلاقانه و مدرن انجام دهید.

امیدواریم که این تزئینات عروسی که توسط تحریریه تشریفات مجالس فرداد برایتان تهیه شده، الهام‌ بخش شما برای پیدا کردن سبک دکوراسیون کامل برای خودروی عروسی شما باشد.

 

منابع: weddingwire  –  weddingz  –  weddingsonline

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *