تزیین جایگاه عروس و داماد

چند نکته برای تزیین جایگاه عروس و داماد

حسین فراهانی بلاگ نظر خود را با ما در میان بگذارید

مدل تزیین جایگاه عروس و داماد در باغ عروسی یا تالارها

مسلم است که در مراسم عروسی علاوه بر سالن، تزیین جایگاه عروس و داماد مساله مهمی است که باید مورد توجه همه قرار گیرد. به همین منظور میتوانید با صرف زمان و ایده های خلاقانه، یک جایگاه زیبا و خاص طراحی کنید. در ادامه نمونه هایی از طراحی های مختلف جایگاه عروس و داماد را برای شما عزیزان آورده ایم.

 

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

گل آرایی جایگاه عروس و داماد

برای طراحی جایگاه عروس و داماد باید ایده های خلاقانه گل آرایی را در دیزاین این جایگاه خاص در نظر بگیرید. برای گل آرایی آن میتوانید از وسایل تزئینی مختلفی مانند تور، پارچه، گل های طبیعی و مصنوعی، شمع و ساتن استفاده کنید.

برای انتخاب سالن عروس و داماد معمولا اولین جایی که به چشم همه مهمان ها می آید، جایگاه عروس و داماد و طراحی آن است. بنابراین هر چه بیشتر ایده های خلاقانه تری برای طراحی آن به کار ببرید، بیشتر مورد توجه قرار میگیرد.

در طراحی جایگاه داماد و عروس همه چیز می تواند روی آن تاثیر گذار باشد، به طور مثال نورپردازی ساده و رنگی و گل آرایی های متنوع میتواند در زیبا به نظر رسیدن آن فوق العاده موثر باشد.

 

تزیین جایگاه عروس و داماد و VIP

تزیین جایگاه عروس و داماد و VIP

در مراسم عروسی جایگاهی که قرار است عروس و داماد در آنجا بنشینند، بسیار مهم است. صندلی های عروس و داماد و دیگر مهمان ها به خصوص مهمان های درجه اول عروس داماد نیز باید به طور ویژه ای انتخاب شوند چرا که در سالن عروسی جذابیت خاصی دارد. معمولا افرادی که در قسمت VIp هستند بیشتر از مهمان های ویژه به طور مثال از دوست های نزدیک عروس و داماد و یا فامیل نزدیک هستند. انتخاب اینکه برای جایگاه وی آی پی چه صندلی انتخاب شود به سلیقه خود شما بستگی دارد.

 

تزئین جایگاه عروس و داماد با استفاده از لوستر 

دیزاین جایگاه عروس و داماد با استفاده از لوستر 

یکی از لوازم تزئینی که میتواند فوق العاده جذاب باشد، لوستر است که با توجه به ظرافت و زیبایی که دارد بهترین گزینه برای طراحی جایگاه عروس و داماد است. علاوه بر این جایگاه، میتوان جایگاه مهمان ها و سقف را هم با این طراحی جذاب زیبا تر سازید.

 

تزیین میز عروس داماد با گل

سعی کنید در دیزاین مراسم عروسی، صندلی عروس و داماد را متفاوت تر از دیگر صندلی ها طراحی کنید. به طور مثال با گذاشتن دستمال های گلدوزی در پشت صندلی های عروس و داماد و یا گذاشتن آن روی میز، طراحی را فانتزی و جذاب تر سازید.

حتی می توانید برای جذاب تر به نظر رسیدن این قسمت، از موارد تزئینی بیشتری استفاده کنید به طور مثال استفاده از گل با تعداد زیاد روی میز و یا اینکه جایگاه را در یک آلاچیق کوچک قرار داده و گل آرایی کنید.

 

تزیین جایگاه عروس و داماد با گل های طبیعی و مصنوعی

تزیین جایگاه عروس دوماد با گل های طبیعی و مصنوعی

جایگاه عروس و داماد را با استفاده از انواع مختلفی از گل های طبیعی و مصنوعی می توان تزئین کرد. اگر میخواهید این جایگاه فضای زنده و شادابی داشته باشد حتما آن را با گل های طبیعی طراحی کنید، با این کار هم صحنه زیبا و طبیعی به وجود آورده ایم و هم عطر گل همه جا را پر میکند و حس تازگی و زیبایی را به عروس و داماد و مهمان ها منتقل میکند.

 

تزیین زیبا و شیک جایگاه عروس و داماد با تورهای رنگارنگ

تزئین و دیزاین جایگاه عروس و داماد نیز باید طوری انجام شود که همخوانی و متناسب با دیزاین و طراحی مراسم باشد. ممکن است برای انجام این کار مجبور شوید هزینه هایی را صرف کنید ولی از زیبایی بعد از آن لذت خواهید برد و به یکی از زیباترین و پر خاطره ترین روزهای زندگی تان تبدیل خواهد شد.

یکی از روش های ساده برای طراحی استفاده از تور های تزئینی است که می توانید از رنگ های مختلف آن و یا از رنگ های خاصی که هماهنگ با دیگر رنگ های موجود در سالن عروسی است بهره مند شوید. دقت کنید که حتما هارمونی رنگ ها را رعایت کنید در غیر این صورت طراحی مورد توجه قرار نخواهد گرفت و جذابیتی نخواهد داشت. به عنوان مثال می توانید رنگ تور را با توجه با رنگ و مدل سفره هماهنگ کنید.

نظر شما در رابطه با تزیین جایگاه عروس داماد چیه؟ تجربه خاصی در این مورد دارین؟ آیا ایده خاصی سراغ دارید که از قلم افتاده باشه؟ خوشحال میشیم نظر خودتونو برای تحریریه تشریفات فرداد بنویسید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *