روز تولد برای خیلیا مهم، خاطره انگیزه و خاصه. مجموعه تشریفات فرداد مراسم این روز رو زیباتر و مجلل تر برای شما برنامه ریزی و برگزار میکنه. برای برگزاری جشن تولد باید به چند نکته کلیدی توجه داشت، از جمله تم تولد، گل آرایی، شمع آرایی یا بادکنک آرایی که این موارد به سلیقه، سن و علایق عزیزی بستگی دارن که میخواید براش تولد بگیرید.


برگزاری جشن تولد

تم مراسم تولد

تم تولد میتونه جشن شما رو به یک مراسم ویژه و متفاوت تبدیل کنه که باید به این موضوع نیز توجه کافی داشت. برای برگزاری جشن تولد، حتما به تم و رنگبندی فضا توجه کنین. زمانیکه قصد برگزاری یک جشن تولد رو دارین حتما تعداد مهمانها، سنشون و حتی سلیقه اونا رو نیز مد نظر قرار بدین. سپس تیم ما با یک جمع بندی مناسب به همراه مشاوره دقیق این موارد رو کنار هم میگذاره و یک تم شاد رو بهتون پیشنهاد میده و در نهایت اجرایی میکنه.برگزاری مراسم تولد

لوکیشن برگزاری جشن تولد

لوکیشن و محل برگزاری مراسم در جهت فراخواندن مهمانها از اهمیت و توجه بالایی برخورداره. بهتره محل مورد نظر، داخل شهر و یا نزدیک به اطراف شهر باشه. این محلها میبایست از نظر موجه بودن، آدرس سرراست، پارکینگ مناسب وضعیت مطلوبی داشته باشن و در عین حال از امنیت کافی و امکانات بالایی برخوردار باشن. اگه دنبال یک جای مناسب برای برپایی و برگزاری جشن تولد هستین مجموعه ما محلهای بسیار مناسب و موجهی رو در اختیار شما دوستان قرار میده. ضمنا میتونین مکانهای پیشنهادی رو از نزدیک بازدید کنین.


خدمات جشن تولد

اجرای مراسم تولد

 برای اینکه مراسم تولد بسیار خاص و لوکس برگزار بشه میتونید با توجه به تم مراسم از بادکنک آرایی به صورت سقفی، ریسه ای، آرک و نیم طاق استفاده کنین. همچنین میتونین برای زیبایی و متفاوت بودن مراسمتون، از گروه موسیقی زنده ای که متناسب با سلیقه و نظر میهمانانتون باشه استفاده کنین. حتما توجه داشته باشین گروهی که برای موسیقی زنده انتخاب میکنین متشکل از افراد موجه، مجرب و قابل اعتمادی باشن. البته شما اصلا نگران این موضوع نباشین چون گروه های موسیقی ما کاملا معتبر و قابل اعتمادن. در آخر از دیزاین گل آرایی غافل نشید، ما براتون پیشنهادای بسیار متنوع و جدیدی داریم.


تمامی هدف مجموعه تشریفات مجالس فرداد اینه که با در نظر گرفتن تمامی موارد مثل تم، موسیقی، آتش بازی و ... یک مراسم لوکس در شأن شما تدارک ببینه. پس میتونین با خیال آسوده اجرای جشن و مراسمتون رو به ما بسپارین.

برای اطمینان و مشاوره بیشتر با ما تماس بگیرین.